17171.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Vorozscov: Színezékek és közbenső termékek szintézisének alapjai. Bp.,1952, Nehézipari. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.