17186.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
A műveltség könyvtára 2 kötete: Cholnoky Jenő-Littke Aurél-Papp Károly-Treitz Péter: A föld. A föld múltja, jelene és felfedezésének története.; Az élők világa. Növény- és állatország. Szerk.: Entz Géza-Mágocsy-Dietz Sándor.; Bp.,1906-1907,Athenaeum. Kiadói aranyozott, félbőr-kötésben, bronz plakettel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.