Hadtörténelem. Jegyzet a Honvéd Akadémia számára. (Kézirat gyanánt.) I-II. kötet. Szerk.: Szalai József. Bp.,1954, Hadtörténelmi Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötetből egy lap (3/4.) és a mellékletek hiányoznak.