Török Sándor: Csilicsala újabb csodái. Bp., 1960, Móra. Kiadói félvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~49/Torok-Sandor-Csilicsala-ujabb-csodai-Bp-1960-Mora-Kiadoi-felvaszon-kotes-kisse-ko~II1965113
1965113
17406
350
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Török Sándor: Csilicsala újabb csodái. Bp., 1960, Móra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: tánczos_gábor