Faylné-Hentaller Mária : Leányévek. Elbeszélések.
Bp. (é.n.) Lampel.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~49/Faylne-Hentaller-Maria-Leanyevek-Elbeszelesek-Bp-en-Lampel-1t-cimkep-288p-plus-~II1993661
1993661
17397
350
Books: Tales
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Faylné-Hentaller Mária : Leányévek. Elbeszélések.
Bp. (é.n.) Lampel. 1t. (címkép) 288p. + 5t. (képtáblák). Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, szecessziós könyvdíszekkel.
: tánczos_gábor