Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe. 1. köt. Debrecen,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~52/Rugonfalvi-Kiss-Istvan-A-nemes-szekely-nemzet-kepe-1-kot-Debrecen-1939-Lehotai-Pal-Kopot~II1955447
1955447
15758
350
Books: History
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe. 1. köt. Debrecen, 1939, Lehotai Pál. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: tánczos_gábor