Vendéglátóipari konyhatechnológia. Összeállította: Turós Emil. Bp.,195... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~38/Vendeglatoipari-konyhatechnologia-Osszeallitotta-Turos-Emil-Bp-1956-Kozgazdasagi-es-~II1991451
1991451
17103
350
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Vendéglátóipari konyhatechnológia. Összeállította: Turós Emil. Bp.,1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor