16628.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete IV. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXVI. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1913, Ifj. Nágel Ottó,(Stephaneum-ny.), 104 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben.