Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Forditotta György Aladá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~50/Verne-Gyula-Del-csillaga-A-gyemantok-hazaja-Forditotta-Gyorgy-Aladar-Bp-en-Franklin-~II1993791
1993791
17523
350
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Forditotta György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: turóczi_márk