Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, M... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~50/Madach-Imre-Az-ember-tragediaja-Zichy-Mihaly-rajzaival-Bp-1960-Magyar-Helikon-Kiadoi-ara~II1962772
1962772
17564
350
Beschreibung: Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé dohos.
: tánczos_gábor