Dr. Meszlényi Antal: A magyar jezsuiták a XVI. században. Szent István Könyvek 92. Bp, 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban, intézményi bélyegzővel, a hátsó borító alsó sarka kissé sérült, kissé hiányos.