1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
V. Falisse-J. Graindorge: Traité d'Algébre Élémentaire. Second Partie. Mons, 1883, Hector Manceaux. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.