11126. 349. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Herendi virágmintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, helyenként javított, apró kopásokkal, 17,5×12×2,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk