Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 16

Amerikai Egyesült Államok 1979. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem Br érem, peremén jelzett (38,5mm) T:1 (eredetileg PP) USA 1979. Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal Br commemorative medallion, hallmarked on edge (38,5mm) C:UNC (originally PP)
31042.

Rufpreis:
1 200 HUF
31043.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ausztria 1988. II. János Pál Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:1 Austria 1988. Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:UNC
31044.

Ausztria 1988. "II. János Pál Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:1 Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:UNC

Rufpreis:
1 200 HUF
Csehszlovákia 1935. Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. 85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk Br commemorative medallion. Sign.: O. Spaniel (50mm) C:XF
31045.

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Br commemorative medallion. Sign.: O. Spaniel (50mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
ENSZ 1981. 6db klf Ag emlékérem, megcímzett érmés borítékon elsőnapi bélyegzős bélyeggel, eredeti gyűjtői albumban (0.925/38,5mm) T:PP United Nations 1981. 6pcs of diff Ag commemorative medals in envelope with first day issue stamp and certificate, in original collectors album (0.925/38,5mm) C:PP
31046.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Finnország 1972. Väinö Linna peremén jelzett Ag emlékérem (54,4g/0.999/45mm) T:2 Finland 1972. Väinö Linna hallmarked on edge commemorative medal (54,4g/0.999/45mm) C:XF
31047.

Finnország 1972. "Väinö Linna" peremén jelzett Ag emlékérem (54,4g/0.999/45mm) T:2 Finland 1972. "Väinö Linna" hallmarked on edge commemorative medal (54,4g/0.999/45mm) C:XF

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
31048.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jugoszlávia 1973. Tito Ag emlékérem (2.99g/0.925/20mm) T:PP ujjlenyomat Yugoslavia 1973. Tito Ag medallion (2,99g/0.925/20mm) C:PP fingerprint
31049.

Jugoszlávia 1973. "Tito" Ag emlékérem (2.99g/0.925/20mm) T:PP ujjlenyomat Yugoslavia 1973. "Tito" Ag medallion (2,99g/0.925/20mm) C:PP fingerprint

Rufpreis:
1 000 HUF
Lengyelország 1987. Bem József tábornok 1794-1850 Br emlékérem, eredeti MENNICA PANSTWOWA W WARSZAWIE tokban. Szign.:IS (70mm) T:1-  Poland 1987. General Jozef Bem 1794-1850 Br commemmorative medallion. In original MENNICA PANSTWOWA W WARSZAWIE case. Sign.:IS (70mm) C:AU
31050.

Lengyelország 1987. "Bem József tábornok 1794-1850" Br emlékérem, eredeti "MENNICA PANSTWOWA W WARSZAWIE" tokban. Szign.:IS (70mm) T:1- Poland 1987. "General Jozef Bem 1794-1850" Br commemmorative medallion. In original "MENNICA PANSTWOWA W WARSZAWIE" case. Sign.:IS (70mm) C:AU

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Oroszország DN Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön) Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver) Ag commemorative medallion collection (24xdiff), in display case with german language certificates and the collection as whole with hand written certificate C:PP small patina, fingerprint, spotted
31051.

Oroszország DN "Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön)" Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND "Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver)" Ag commemorative medallion collection (24xdiff), in display case with german language certificates and the collection as whole with hand written certificate C:PP small patina, fingerprint, spotted

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Románia 1881. I. Károly / Mezőgazdasági és Ipari Díjérem Br emlékérem. Szign.: W. Kullrich F. (59mm) T:2 ph. Romania 1881. Carol I / Agriculture and Industry award medal Br commemorative medal. Sign.: W. Kullrich F. (59mm) C:XF edge error
31052.

Románia 1881. "I. Károly / Mezőgazdasági és Ipari Díjérem" Br emlékérem. Szign.: W. Kullrich F. (59mm) T:2 ph. Romania 1881. "Carol I / Agriculture and Industry award medal" Br commemorative medal. Sign.: W. Kullrich F. (59mm) C:XF edge error

Rufpreis:
5 000 HUF
16
1989? Myjavai Folklór Fesztivál peremén jelzett Ag emlékérem (158g/70mm) T:2 (eredetileg PP) patina 1989? Myjava Folklore Festival hallmarked on edge Ag commemorative medal (158g/70mm) C:XF (originally PP) patina
31053.

1989? "Myjavai Folklór Fesztivál" peremén jelzett Ag emlékérem (158g/70mm) T:2 (eredetileg PP) patina 1989? "Myjava Folklore Festival" hallmarked on edge Ag commemorative medal (158g/70mm) C:XF (originally PP) patina

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF