1903 Fliegende Blätter Nr. 2999-3046. sz. Gazdagon illusztrált, német nyelvű humoros heti lap. Későbbi félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, szakadt lapokkal (25-36 oldalak között), 25-312 p.