1898 Anyakönyvi közlemények. A "Magyar Közigazgatás" melléklete. IV. évf. 1-52. sz. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, az egyik borító sarkán sérüléssel, szakadozott, dohos.