Velekei József Lajos (1950): A lélek átváltozásai (mappa). Litográfia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Velekei-Jozsef-Lajos-1950-A-lelek-atvaltozasai-mappa-Litografia-papir-jelzett-egy-m~II1909934
1909934
10192
349
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Velekei József Lajos (1950): A lélek átváltozásai (mappa). Litográfia, papír, jelzett, egy mű hiányzik, 45×64 cm (7×)
: turóczi_márk