Telepy jelzéssel: Hegyvidéki tópart. Olaj, vászon-karton, foltos, fest... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Telepy-jelzessel-Hegyvideki-topart-Olaj-vaszon-karton-foltos-festek-hibakkal-uvegezett-~II1984388
1984388
10175
349
Beschreibung: Telepy jelzéssel: Hegyvidéki tópart. Olaj, vászon-karton, foltos, festék hibákkal, üvegezett keretben, 33×28 cm
: turóczi_márk