Scultéty Éva (1917-2001): Virág csendélet, rézkarc, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Scultety-Eva-1917-2001-Virag-csendelet-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-30~II1973202
1973202
10153
349
Beschreibung: Scultéty Éva (1917-2001): Virág csendélet, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30x24 cm.
: turóczi_márk