Rákosi Uitz János (1887-?): Szent László-templom. (Béke tér). Olaj, v... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Rakosi-Uitz-Janos-1887-Szent-Laszlo-templom-Beke-ter-Olaj-vaszon-jelzett-torot~II1933243
1933243
10141
349
30000
Beschreibung: Rákosi Uitz János (1887-?): Szent László-templom. (Béke tér). Olaj, vászon, jelzett, törött üvegezett sérült keretben, 40×50 cm
: turóczi_márk