Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Paulovits-Pal-1892-1975-Erdo-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-25-5C397~II1946433
1946433
10128
349
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25,5×35 cm
: turóczi_márk