Berkes Lajos (?-?): Tóparti város, tus, papír, jelzett, üvegezett fa k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Berkes-Lajos-Toparti-varos-tus-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-19C39726-cm~II1955364
1955364
10016
349
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Berkes Lajos (?-?): Tóparti város, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19×26 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: