Benti jelzéssel: Ámori célzás. Olaj, vászon (szakadással), keretben, 6... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Benti-jelzessel-Amori-celzas-Olaj-vaszon-szakadassal-keretben-68C397108-cm~II1983643
1983643
10013
349
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Benti jelzéssel: Ámori célzás. Olaj, vászon (szakadással), keretben, 68×108 cm
: turóczi_márk