Bücher: Technik

Zahl der Lose: 53

Mihály Dénes: Az automobil, teherautó, motorkerékpár szerkezete, kezelése, vezetése, gyakorlati tanácsok, hatósági rendeletek, soffőrvizsgálat stb. Bp.,(1927),Athenaeum, 368 p.+V t.(IV a, IV b.). Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy táblán szakadással.
17011.

Rufpreis:
3 000 HUF
17012.

Rufpreis:
2 000 HUF
17013.

Rufpreis:
1 000 HUF
Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17014.

Rufpreis:
2 000 HUF
4 db repülőgépekkel kapcsolatos könyv: Repülőgépek villamosgépei és berendezései, Repülőgép hajtómű szerkezettan II - III., Repülőgép sárkeányszerkezet és rendszer ismeret III.
17015.

Rufpreis:
1 000 HUF
17016.

Rufpreis:
1 400 HUF
17017.

Rufpreis:
1 400 HUF
17018.

Rufpreis:
1 400 HUF
L. Brunner - Pfeiffer-Belli: Armbanduhren. Battenberger Antiquitäten-Kataloge. Augsburg, 2004, Battenberg Verlag. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition
17019.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960, Műszaki. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
17020.

Rufpreis:
2 000 HUF
Podvizhnoy sostav i tyagovoye hozyaystvo zheleznih dorog. Szerk.: Tretyakov, A. P. Moszkva, 1971, Transport. Foltos vászonkötésben.
17021.

Podvizhnoy sostav i tyagovoye hozyaystvo zheleznih dorog. Szerk.: Tret'yakov, A. P. Moszkva, 1971, Transport. Foltos vászonkötésben.

Rufpreis:
800 HUF
Képes diáklexikon. Technika. Bp.,1989, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
17022.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF