15687.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben