15689.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.