Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1500010/Spencer-Herbert-Alapveto-elvek-Forditotta-Jonas-Janos-Tarsadalomtudomanyi-Konyvtar-Bp~II1893802
1893802
17005
349
Books: Social sciences
Beschreibung: Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, (Légrády Testvérek-ny.), X+672 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor