Sándor Pál: Filozófiai lexikon. Bp.,é.n. (1941), Faust, 320 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
Dr. Ürögdi György (1904-1987) történész magánkönyvtári bélyegzőivel a címlapon.