16972.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Heller Farkas: Közgazdaságtan. II. kötet. Közgazdasági politika. Bp.,1920, Németh József,(Rovó Aladár-ny.),500 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.