Balás Károly: Politikai gazdaságtan I-II. kötet. Bp., 1922, Eggenberge... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1500010/Balas-Karoly-Politikai-gazdasagtan-I-II-kotet-Bp-1922-Eggenberger-fele-Konyvkereskedes-~II1905460
1905460
16978
349
Books: Social sciences
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Balás Károly: Politikai gazdaságtan I-II. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488+2+491-919 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval. Ritka!
: turóczi_márk