15012.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Varjú Elemér: Magyar várak. Bp., Műemlékek Országos Bizottsága és a Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.