15641.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.