15006.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
Gróf Festetics Rudolf: EmberevÅ‘k között. FordÃtotta: Sárosi Bella. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+4+278+1 p.+ 1 kihajtható térkép. Az oldalszámozáson belül szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.