15040.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, 211 p. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.