15002.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.