16924.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.