16910.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Ilosvai Lajos Károly: A kutya sportszerű tenyésztése, nevelése és idomítása. Részletes vezérfonal ebtenyésztők és ebkedvelők számára. Bp.,[1929],Athenaeum, 371 p. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, kissé foltos, kissé sérült borítóval, kissé deformált gerinccel.