16922.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
A természet köréből népszerű olvasmányok a nagy közönség, a serdülő ifjúság és női olvasók számára. Bp.,1896, Franklin, 8+350+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.