4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Ajtay Endre et alii: A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Bp., é. n., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Számos érdekes képpel és írással. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, enyhén sérült kötéssel, egy lap kijár.