A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. Bp., 1944, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Kopott félvászon kötésben, helyenként kicsit foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.