F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1500008/F-Buck-Fraser-Eleven-zsakmany-Bp-1943-Dr-Vajna-es-Bokor-Egeszoldalas-fekete-feher-fotok~II1904787
1904787
16884
349
Books: Hunting
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
: turóczi_márk
Katalognummer: