Vegyes művészeti könyvtétel, 6 db.:
Genthon István: Modern francia festmények.;
H. Takács Marianna: A manierizmus mesterei.;
Szigethi Ágnes: Francia festmények a XVII-XVIII. századból.;
Mojzer Miklós: XVII. és XVIII. századi német és osztrák festmények.;
Mojzer Miklós: Holland életképek.;
Czobor Ágnes: Holland tájképek.;
Bp.,1971-1975,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.