16778.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, megviselt állapotban.