17387.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Vörösmarty Mihály minden munkái V. kötet. Pest, 1863, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),446 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó példány.