17342.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas aranyozással,