József Attila összes versei 1-2.Kritikai kiadás. Közzéteszi Stoll Béla... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500018/Jozsef-Attila-osszes-versei-1-2Kritikai-kiadas-Kozzeteszi-Stoll-Bela-Bp-1984-Akademiai-~II1893336
1893336
18557
349
4600
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: József Attila összes versei 1-2.Kritikai kiadás. Közzéteszi Stoll Béla. Bp., 1984. Akadémiai kiadó. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.