17267.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Feleki Sándor: Vándorfelhők. Sávely Dezső rajzaival. Bp.,1900, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti szecessziós rajzokkal. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott,foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, beragasztott újságkivágásokkal az íróról, tulajdonosi bejegyzésekkel.