17283.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
13
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. 1700-1720. Bp, 1897, Athenaeum, VIII+293 p. Első kiadás. Korabeli félpergamen-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, tulajdonosi bejegyzéssel.