Budapest V. Mössmer József fiai cég vászon, fehérnemű és kelengye üzle... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Ansichtskarten/Ungarn~2000005/Budapest-V-Mossmer-Jozsef-fiai-ceg-vaszon-fehernemu-es-kelengye-uzlete-Vaci-utca-1-es-~II1983650
1983650
20250
349
Hungary
Ansichtskarten
Beschreibung: Budapest V. Mössmer József fiai cég vászon, fehérnemű és kelengye üzlete. Váci utca 1. és 3. sz. Klösz. Gy. és fia kiadása, reklámlap (EB)
Materialzeichen:
T3
: ra