11265. 348. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
0 HUF
Kétszemélyes Mucha-motívumos Queen Isabell kávés csésze+alj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, díszdobozban, d: 6 ill. 11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk